Kontakta oss

Växel: 044-20 97 50
Mobil: 0760-21 97 50
info@c4friskvard.com

Besökadress

Nya Boulevarden 10 1 TR
291 31 Kristianstad.

Öppettider

Måndag-torsdag 10-19
Fredagar 10-18
Lördagar 10-14

Företagsfriskvård

och Försäljning/utbildning av Medicinsk laser
Telefon: 070-244 75 69
roger@c4friskvard.com

Vi som jobbar här

Roger Andersson - VD/Ägare

Certifierad Medicinsk Massageterapeut och Laserterapeut/Instruktör

Mail: roger@c4friskvard.com

Emmie Berntsson - VC

Certifierad Medicinsk Massageterapeut och Laserterapeut

Mail: emmie@c4friskvard.com

Tina Nilsson

Certifierad Medicinsk Massageterapeut

Mail: tina@c4friskvard.com

Malin Tillberg

Diplomerad Massör

Mail: malin@c4friskvard.com

Martina Hänjes - Utbildning/kurser

Certifierad Medicinsk Massageterapeut och Leg. Fysioterapeut (Sjukgymnast)

Mail: martina@c4friskvard.com

Jenny Mauldin

MPT Fysioterapeut, Leg. Fysioterapeut (Kalifornien), Certified Mulligan Practioner (CMP), ledmobilisering och Certifierad Medicinsk Massageterapeut

Mail: jenny@c4friskvard.com

Päivi Slotteborn

Medicinsk Massageterapeut

Mail: paivi@c4friskvard.com

Vi söker nya samarbetspartners!

Vi har lediga rum från 6-40 kvm. Hyr från 1-6 dagar i veckan.

Mail: roger@c4friskvard.com

Kontakta oss

Vad önskar du hjälp med? Skicka ett meddelande så hör vi av oss!