Kontakta oss

Växel: 044-20 97 50
Mobil: 0760-21 97 50
info@c4friskvard.com

Besöksadress

Nya Boulevarden 10 1 TR
291 31 Kristianstad

Öppettider

Måndag-torsdag 10-19
Fredagar 10-18
Lördagar 10-14

Företagsfriskvård

och Försäljning/utbildning av
Medicinsk laser
Telefon: 073-540 92 40
roger@c4friskvard.com

Vi som jobbar här

Roger Andersson – VD/Ägare

Certifierad Medicinsk massageterapeut Laserterapeut/Instruktör

Mail: roger@c4friskvard.com

Linda Henriksson

Front desk/VDA

Mail: linda@c4friskvard.com

Emmie Berntsson

Certifierad Medicinsk Massageterapeut

Mail: emmie@c4friskvard.com

Caroline Mangnusson

Medicinsk massageterapeut

Mail: caroline@c4friskvard.com

Malin Tillberg

Medicinsk massageterapeut

Mail: malin@c4friskvard.com

Päivi Slotteborn

Medicinsk Massageterapeut

Mail: paivi@c4friskvard.com

Ny kollega på gång

Medicinsk Massageterapeut

Mail: 

Elin Einarsson

Medicinsk massageterapeut

Mail: elin@c4friskvard.com

 

Vi söker fler samarbetspartners. 

Vi har rum för uthyrning 1-6 dagar i veckan.

skicka mail till roger@c4friskvard.com

Kontakta oss

Vad önskar du hjälp med? Skicka ett meddelande så hör vi av oss!