Kontakta oss

Växel: 044-20 97 50
Mobil: 0760-21 97 50
info@c4friskvard.com

Besöksadress

Nya Boulevarden 10 1 TR
291 31 Kristianstad

Öppettider

Måndag-torsdag 10-19
Fredagar 10-18
Lördagar 10-14

Företagsfriskvård

och Försäljning/utbildning av
Medicinsk laser
Telefon: 070-244 75 69
roger@c4friskvard.com

Vi som jobbar här

Roger c4 friskvård
c4 friskvård logo
Emmie Berntsson C4 friskvård

Roger Andersson - VD/Ägare

Certifierad Medicinsk Massageterapeut och Laserterapeut/Instruktör

Mail: roger@c4friskvard.com

Linda Henriksson

Front desk/VDA

Mail: linda@c4friskvard.com

Emmie Berntsson

Certifierad Medicinsk Massageterapeut

Mail: emmie@c4friskvard.com
Jenny Mauldin c4 friskvård
c4 friskvård logo
c4 friskvård logo

Jenny Mauldin

MPT Fysioterapeut, Leg. Fysioterapeut (Kalifornien), Certified Mulligan Practioner (CMP), ledmobilisering och Certifierad Medicinsk Massageterapeut

Mail: jenny@c4friskvard.com

Malin Tillberg

Diplomerad Massör

Mail: malin@c4friskvard.com

Päivi Slotteborn

Medicinsk Massageterapeut

Mail: paivi@c4friskvard.com

c4 friskvård logo
c4 friskvård logo

Medina Krasniqi

Medicinsk Massageterapeut

Mail: medina@c4friskvard.com

Vi söker nya samarbetspartners!

Vi har lediga rum från 6-40 kvm.
Hyr från 1-6 dagar i veckan.

Mail: roger@c4friskvard.com

Kontakta oss

Vad önskar du hjälp med? Skicka ett meddelande så hör vi av oss!